У річницю катастрофи МН-17 Наливайченко розповів про цинічні дії терористів

12:19, 18 июля 2017

річниця катастрофи МН-17

Ватажки терористів на весь світ ославилися ще й мародерством на місці катастрофи.

Лідер Руху «Справедливість», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко  розповів в ефірі телеканалу Еспресо про цинічні і зухвалі дії терористів у перші дні катастрофи Боїнга. 

«Приїхало тоді 30 поліцейських із Малазії. Ми з міністром внутрішніх справ Малазії вийшли тоді на керівництво місцевих терористичних організацій в Донецькій області з одним проханням: дайте можливість забрати тіла, допустити, якщо не українських, то міжнародних представників закону», - розповів колишній голова СБУ. 

Наливайченко згадав про його особисту ініціативу створити мирні гуманітарні коридори для вивезення тіл загиблих: «Відповідь була категорична – "ні". Поліцейські ні з чим повернулися додому. А ватажки терористів на весь світ ославилися ще й мародерством на місці катастрофи». 

Він зазаначив, що Україна має провести власне розслідування катастрофи МН-17 і на своїй території розпочати суд заради справедливості. Результати розслідування, на думку лідера Руху «Справедливість», є важливим доказом агресії Росії проти України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации