Маркіян Лубківський: Прохання України про одержання ПДЧ стало б реальним і серйозним політичним сигналом НАТО від української влади

14:41, 11 июля 2017

Выборы
Маркіян Лубківський

Подача заявки щодо одержання ПДЧ в НАТО не є передчасною!

Заявка на приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО  могла б стати вагомим кроком на шляху України до Альянсу. Влада мала б попросити цими днями в НАТО ПДЧ, вважає Надзвичайний та Повноважний посол України, координатор Руху “Справедливість” Маркіян Лубківський. 

Це стало б серйозним політичним сигналом генеральному секретареві Альянсу Йенсу Столтенбергу, який перебуває з візитом в Україні, зауважив він. 

“Враховуючи кривавий досвід, здобутий у зв'язку з агресією Російської Федерації, Україна і українці зможуть почуватися безпечно лише ставши членом Північноатлантичного Альянсу. Візит Йенса Столтенберга варто використати для такої дії”, - зазначає Лубківський. 

На думку дипломата, цьому кроку сприяють як думка українського суспільства та політикуму, так і прийнятий нещодавно Верховною Радою України закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)", що передбачає членство України в НАТО. 

Окрім цього, сам Генсек НАТО уже неодноразово прихильно висловлювався щодо перспективи членства України в Альянсі. За його словами, "кожна нація має право обирати свій власний шлях та вирішувати, брати чи ні участь у безпекових організаціях, як НАТО". 

“Так, Україна, безумовно, має реформувати своє життя, зокрема безпековий і оборонний сектор, продемонструвавши реальну боротьбу з корупцією. Але я вважаю, що подача заявки щодо одержання ПДЧ не є передчасною”, - заявив Маркіян Лубківський. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации