Учні 22 ліцею чемпіони міста з веслування на човнах «Дракон»

12:26, 13 мая 2016

Спорт

12 травня річка Стрижень стала центом спортивного дозвілля молоді. Вже в шостий раз підряд в нашому місті відбулися шкільні змагання з веслування на човнах «Дракон». За  перемогу в міському чемпіонаті змагалися 32 команди загальноосвітніх закладів Чернігова. Учасниками стали школярі 7-х, 8-х та 9-х класів.

Цього річ змагання дещо видозмінились. «Ми вирішили дещо полегшити умови цим учням. Замість стандартних драгонботів, які мають 20 мість для сидіння ми привезли маленькі драгонботи з Одеси, які мають лише 10 мість. Це впринціпі єдиний нюанс, який відрізняє ці змагання від попередніх. Завдання веслувальників не змінилися, вони мали  подолати відстань у двісті метрів при цьому зробити це швидше ніж інші команди», - зазначив керівник Обласної федерації з веслування на човнах «Дракон» Сергій Романчук.

Найшвидше впорались з дистанцією учні 22 ліцею. Як зазначили самі чемпіони, такого високого результату вони досягли завдяки залізній дисципліні та наполегливим тренуванням. Другу сходинку зайняли представники школи № 35. Бронза ж дісталась учням 33 школи.

Організатор змагань Сергій Романчук також додав, що влітку пройде чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон». Тому представники найсильніших команд міста продовжать свої тренування, що б потрапити до збірної Чернігова і вдало виступити на всеукраїнських змаганнях.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации