«Україна втрачає кадри в різних сферах через разючу різницю рівня життя з країнами ЄС

11:44, 19 июня 2017

Интересное
Валентин Наливайченко

"Всі ці фактори виганяють наших людей за кордон у пошуках кращого життя." – лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

"Особливо загрозливих масштабів відтік українських фахівців за кордон набув на Закарпатті. Третина місцевих мешканців на заробітках, передусім в Угорщині та Чехії", – наголосив політик. 

За його словами, неспроможність теперішньої влади забезпечити людям гідні умови життя і праці перетворює проблему трудової міграції не лише на демографічну і соціальну, але й на економічну та безпекову. 

"На Закарпатті проживає 1 мільйон 200 тисяч громадян і десь орієнтовно 400 тисяч працює на заробітках за кордоном. В закарпатському регіоні криза кадрів відчувається особливо гостро", – підкреслив лідер Руху «Справедливість». 

Подолати цю проблему можна через ефективну, а не міфічну боротьбу з корупцією, людям потрібні потужні інфраструктурні проекти, а також звільнення від державного тиску на малий і середній бізнес. 

«Разом з підвищення урядом з 1 січня цього року мінімальної заробітної плати, надсиланням податковою різних запитів підприємцям з вимогами надати копії документів, які підтверджують проведення певних фінансово-господарських операцій чи вимоги з'явитись для надання пояснень.

Ці та подібні способи тиску, який і досі чинить податкова на малий і середній бізнес, позбавляючи роботи і робочих місць і змушує українців шукати кращої долі закордоном» – підсумувала голова Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова. UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image


Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации