В Чернігові пройшло - “Річкове дербі” Десна (Чернігів) - Черкаський Дніпро (Черкаси)

00:06, 12 мая 2016

11 травня у Чернігові відбулась гра 26-го туру Першої ліги України з футболу. В цьому матчі зійшлись 10-те (Десна) та 2-ге (Черкаський Дніпро) місця чемпіонату. Матч носив звання - “Річкове дербі”. Мало хто мав надію побачити справжнє дербі, але “не так сталося, як гадалося”. Гра розпочалась зі вже звичних “гойдалок”, та вже через кілька хвилин Десна знайшла свою гру. На 13-й хвилині, стандарт приніс чернігівцям довгоочікуваний гол (Десна не забивала протягом 5-ти останніх матчів), м’яч забив – Денис Фаворов. Через 15 хвилин, черкащани все ж вирівняли становище, силами Руслана Качура. Перший тайм команди дограли на рівних. У другому таймі Десна почала грати на контратаках і добилась свого. В разючій контратаці, гравець Десни вбігав до штрафного майданчику, але його зупинили порушенням правил. Пенальті реалізував той же Фаворов, 2-1. Через кілька хвилин, дніпрянин – Юрій Бушман – отримав другу жовту і червону картку за симуляцію. Тут чернігівці, вже почали виходити в дуже перспективні атаки, реалізували тільки одну з таких атак, на 76-й хвилині Єгор Картушов, що встановив остаточний рахунок 3-1. Короткий коментар дав один з лідерів чернігівської Десни – Євген Чепурненко “Гарна гра з гарним суперником, нарешті вдалося перервати цю жахливу серію невдач і здобути заслужену перемогу!” Також свій коментар для журналістів дав тренер Десни – Олександр Приходько “Грали проти якісної команди, тому і готувались дуже якісно. Радісно, нарешті, перемогти та ще з таким рахунком”