“Добропілля – це Україна! Вимагаємо повернути у місто українську символіку”, – заява Руху Наливайченка “Справедливість”

12:44, 10 апреля 2017

Добропілля

“Справедливість” вимагає від влади м.Добропілля (Донецька обл.) до 9 квітня 2017 повернути національну символіку і патріотичні вивіски на вулиці міста

 

Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” вимагає від влади м. Добропілля (Донецька область) до Вербної неділі (9 квітня 2017 р.) повернути національну символіку і патріотичні вивіски на вулиці міста та від Президента проконтролювати роботу в цьому напрямку підпорядкованих йому адміністрацій на сході країни.

Нагадаємо, 22 березня цього року на сесії міської ради депутат, керівник Донецької обласної організації Руху В. Наливайченка "Справедливість" Микола Стрепоченко підняв питання: куди зникли з вулиць міста державні прапори? Адже Добропілля знаходиться в прифронтовій зоні, тому тут вкрай важливо підтримувати дух патріотизму і нагадувати всім, що Добропілля - це Україна. Микола Стрепоченко також підкреслив: активісти в коректній формі зробили голові пропозицію повернути місту вигляд, який Добропілля мало до виборів 2015 року - з вивісками і прапорами.

“У 2014 році патріоти за власні кошти купували і розвішували українську символіку для протидії сепаратизму в місті. Зараз ці функції повинна виконувати влада. Замість цього майже всі прапори та вивіски в місті і на в'їзді зі словами “Добропілля - це Україна” зникли з різних причин більше місяця тому. Ми вимагаємо, щоб Президент проконтролював, як свою роботу виконують його ставленники у Військово-цивільних адміністраціях. Нехай все зроблять так, як воно було до їхнього приходу в органи місцевої влади!”

Ці вимоги мешканців Добропілля рішуче підтримує Рух “Справедливість”. Щодо коментаря заступника міського голови Олексія Галицького: “Було б ще краще, якби показали, де, на якому стовпі вішати прапори”, наша політсила зауважує: активісти партії з Донеччини готові допомогти комунальним службам Добропілля вивістити жовто-блакитні стяги та розвісити таблички.

Патріоти готові почекати до Вербної неділі. У разі невиконання вимог, вони відвідають мера ще раз - у понеділок. Станом на 6 квітня, за словами депутата міськради, жодного прапору чи таблички комунальні служби ще не повісили.

 UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image


Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации