Парламент має зламати кригу байдужості та ухвалити рішення про створення судового трибуналу, - Наливайченко

15:56, 25 февраля 2017

Парламент має зламати кригу байдужості та ухвалити рішення про створення судового трибуналу, який розслідуватиме злочини режиму Януковича зокрема щодо Майдану, наголосив в ефірі 112.ua лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Має бути ухвалене законодавство і має бути створений судовий трибунал- окрема судова палата у Верховному суді України, який розслідуватиме злочини режиму Януковича. І саме в цю судову установу мають бути передані усі докази та заарештовані особи», - наголосив Наливайченко.

Він закликав народних депутатів «створити зміни в країні законодавством», знайти для створення такого трибуналу більшість голосів.

«Правда полягає в тому, що фігуранти кримінального впровадження про державну зраду та про колаборацію з агресором, можуть уникнути покарання через відсутність трибуналу в Україні. Злочини такого масштабу не можуть розглядатися у районних судах. Вирок має ухвалювати спеціальна палата  найвищого судового органу України», - зазначив лідер Руху «Справедливість».

Нагадаємо,  23 лютого, Верховна Рада підтримала в першому читанні так званий законопроект про заочне засудження. В ньому йдеться про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу, що дозволять завершити розслідування і передати до суду справу екс-президента Віктора Януковича і його соратників.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации