Як гартувалася «Справедливість»: з ополонки – на лижню.

14:04, 26 января 2017

Команда волонтерів Руху «Справедливість» взяла участь у змаганнях першості Чернігівського гарнізону з лижного спорту серед військових частин і учасників АТО.

Про це повідомила голова «Справедливості» в Чернігівській області Оксана Голубова.

За її словами упродовж тижня, який став для команди спортивним, відбулося і гартування у водах Остра на свято Водохреща, і тренування на лижах у вихідні і тепер участь у змаганнях.

 

«Ми гартуємо свою команду і духовно і фізично, бо життя змушує нас триматися в тонусі», - сказала вона.

На лижні команда зірок з неба не хапала. Заслужено перемогли треновані і витривалі військові. Тому «Справедливість» домовилася тренуватися на лижні у вихідні.

Нагадаємо чернігівська команда Руху «Справедливість» гартувалася 19 січня, на свято Водохреще, в містечку Остер. Там нещодавно «Справедливість» показала гарний результати на виборах до місцевої територіальної громади.

Обряд освячення провів священик Української православної церкви Київського патріархату отець Олександр. Він же благословляв патріотів на нещодавні вибори.

Більшість команди прийняла і водне хрещення. До неї приєдналися і остряни. Серед них і студенти Остерського технікуму будівництва та дизайну, а також місцевої гімназії.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации