Двох військових-втікачів затримали у Ніжині

15:05, 08 декабря 2016

 Общество Армия
вооруженные силы украины шеврон

У Чернігівському залізничному полку розповіли подробиці втечі строковиків з частини

Учора, 7 грудня, двоє військовослужбовців самовільно залишили розташування військової частини у Чернігові. Втікачів затримали на Ніжинському залізничному вокзалі.

У повідомленні про втечу йшлося, що у військовослужбовців не було при собі документів. Згодом, командир військової частини Степан Гута розповів журналістами, що порушники мали при собі  близько шести банківських карток побратимів. На рахунки саме прийшла державна виплата військовослужбовцям (2500 грн). Керівництво вчасно помітило втечу оперативно вжило заходів: картки одразу ж заблокували.

Ідея піти у «самоволку» належала 22-річному військовому, який прослужив лише тиждень (потрапив до лав ЗСУ за осіннім призовом). До речі, він вже був засуджений умовно. Своїм товаришам він розповів, що йде у звільнення. Тож може допомогти їм зняти кошти з карток. Однак права відлучатися з розташування військової частини ті, хто ще не прийняв присягу, не мають. Про це знали не всі новобранці, тож своєму колезі довірилися.

Військовий також підбив на втечу 21-річного сослуживця. Самовільне покидання території військової частини строковик пояснив бажанням матері його бачити.

Втікачі понесуть дисциплінарне покарання.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации