У Чернігові продовжують реалізовувати програму «Безпечне місто»

14:45, 07 декабря 2016

В Чернигове
видеокамера

В Чернигове начали устанавливать видеокамеры в рамках программы «Безопасный город»

Камери відео спостереження вже встановлюють і підключають. Кожного дня монтують по 4 прилади. До кінця року у місті вже буде 30 камер.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Перший і найбільш вартісний етап програми вже реалізований. У Чернігові наразі наявний центр моніторингу та серверна (на базі одного з комунальних підприємств міста). Встановлене необхідне програмне забезпечення, яке дозволить розпізнати по зображенню обличчя людей та номери машин.

Наступний етап, який впроваджують саме зараз – встановлення безпосередньо камер відео спостереження. Прилад розміщують у визначеній точці, підключають до електромережі та до Інтернету. До кінця року у місті за порядком спостерігатимуть 30 камер. Загалом, на думку міського голови Владислава Атрошенка, Чернігову необхідно як мінімум сто приладів відео спостереження. Решту планують встановити у наступному році – усі кошти, виділені на програму «Безпечне місто» підуть саме на це.

Відеокамери першочергово розміщуватимуть у тих зонах, де були проведені вартісні роботи з благоустрою, а також у найбільш криміногенних районах міста.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации