100 найсвідоміших чернігівців зможуть отримати світлодіодну лампу

15:55, 30 листопада 2016

 Общество В Чернигове
стары лампы

У Чернігові замість старих небезпечних ламп даватимуть нові екологічні

З 1 грудня у Чернігові стартує екологічна акація. 5 непрацюючих ламп зі вмістом ртуті можна обміняти на одну екологічно-безпечну.

Обмін триватиме до 15 грудня. Найперші 100 екосвідомих учасників гарантовано отримають зазначену нагороду. Принести використані ртутні лампи потрібно до КП «Деснянське», КП «Новозаводське», КП «ЖЕК-10» та КП «ЖЕК-13».

Акція проходить у рамках проекту «Небезпечні сусіди», який став переможцем конкурсу міні-грантів за програмою підтримки громадянського суспільства від Чернігівської міської ради в номінації «Екологія».

Таким чином активісти намагаються привернути увагу до проблем утилізації небезпечних побутових відходів. Про це вів мову Сергій Безбородько, голова ГО «Еко Місто», 29 листопада під час презентації акції. Отримати приз можна буде лише за лампи, однак волонтери закликають здавати використані батарейки та акумулятори. В Чернігові функціонує більше ста пунктів прийому небезпечних побутових відходів. Це приватні підприємства, навчальні заклади та комунальні підприємства. Адреси можна дізнатися за посиланням www.eco.cn.ua.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации