Відкриття Головної ялинки Чернігова заплановане на 19 грудня

 новогодняя елка чернигов

Чернігів зустрічатиме новорічні свята без Діда Мороза

Цього року чернігівці насолоджуватимуться святковою атмосферою цілий місяць. Для мешканців та гостей міста працюватиме комплекс «Казкова зима» на Красній площі.  Переважна кількість святкових заходів запланована на вихідні. Можна буте покататися на ковзанах та спробувати інші розваги атракціонного містечка. Для маленьких чернігівців розважальний парк «Дитяча планета» готує багато анімаційних сюрпризів.

Традиційно, увазі чернігівців запропонують театралізовані різдвяні дійства, конкурси та фестивалі. Крім того, на площі встановлять великий екран, де транслюватимуться програми святкової тематики.

До всіх цих розваг можна буде приступити вже з 19 грудня. Цього дня відбудеться урочисте відкриття Головної ялинки міста та запрацює комплекс «Казкова зима».

Крім того, працюватиме резиденція Святого Миколая. Цього року зимові святкування планують провести без участі Діда Мороза. Торік суворої заборони на використання радянського образу не було, але почали поступово інтегрувати традиційно український образ Святого Миколая у святкові дійства.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации