Депутати-мажоритарники Чернігівщини посіли шосте місце в рейтингу депутатської активності

11:35, 24 листопада 2016

Кодола увірвався з Facebook до першої четвірки депутатського рейтингу ОПОРи. Відео

Кодола увірвався з Facebook до першої четвірки депутатського рейтингу ОПОРи. Відео

Моніторили діяльність депутатів з 1 лютого по 31 жовтня. Предметами дослідження стали законотворчі ініціативи Анатолія Євлахова, Олега Дмитренка, Валерія Давиденка, Олександра Кодоли. Крім того враховувалась діяльність в округах.

Таким чином, в загальноукраїнському рейтингу серед чернігівців лідером став Олександр Кодола – він зайняв 4 сходинку. Олег Дмитренко посів 32 місце, Анатолій Євлахов 48, Валерій Давиденко 61.

Сукупне місце народних обранців Чернігівщини в рейтингу депутатів-мажоритарників – 6. Це, на думку експерта Громадянської мережі «Опора» Наталі Висіканець, позитивний результат.

Громадянська мережа «ОПОРА» також презентувала електронний ресурс 105nardepiv.rada.opora.ua.org, на якому можна переглянути профайл народного обранця. Там зазначена кількість відвіданих та пропущених засідань, за що і як голосував, у яких питаннях утримався. Крім того можна ознайомитись із поданими депутатськими запитами, законотворчими ініціативами та використанням права виступити з трибуни або з місця по суті.

Олег Дмитренко ініціював 9 законопроектів, 5 із яких успішно пройшли перевірку антикорупційного комітету, 4 – на розгляді. Наразі жоден із проектів не став законом. Проте, помічник депутата Віталій Горець зазначив, що Дмитренко – автор трьох законів підписаних Президентом. Два законопроекти, ухвалені Верховною Радою, заветовані головою держави.

У Валерія Давиденка та ж ситуація – 9 ініційованих законопроектів, 5 вже перевірені, 4 розглядають.

Анатолій Євлахов ініціював 16 законопроектів. 12 мають схвальний висновок антикорупційного комітету. 4 поки висновку не мають.

Олександр Кодола був найбільш активним. Він спільно з колегами подав 29 законопроектів. 12 отримали схвальні висновки, 17 – без оцінки антикорупційного комітету.  1 визнаний як той, що містить корупційні ризики (ішлося про регулювання місцебудівної діяльності). 1 законопроект став законом.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации