На вихідних на Чернігівщині сталося 10 пожеж

16:45, 21 листопада 2016

Общество
пожар

Постраждалі нехтували правилами безпеки при експлуатації приладів пічного опалення (3 випадки). Ще три пожежі сталися внаслідок необережного поводження з вогнем, дві – через дефекти електроустановок. Також мав місце підпал та пожежа внаслідок дитячих пустощів.

Два випадки порушення експлуатації печі сталися у Горднянському районі. Перший – вранці 19 листопада у селі Пекурівка, другий – вночі 20 листопада у селі Смичин.

Внаслідок замикання електромережі зайнявся привітний будинок у селі Стара Басань (Бобровицький район) 20 листопада. Увечері того ж дня через необережного паління згоріло 6 тон сіна та господарча будівля у селі Прохори на Борзнянщині.

Серйозна пожежа сталася вночі 21 листопада у Прилуцькому районі. Один із мешканців села Богданівка ледь не загинув через необережність під час паління. До прибуття рятувальників господаря будинку із полум’я витягнули сусіди.

Тієї ж ночі у селі Піски Бобровицького району загорівся житловий будинок. Причиною пожежі вважають коротке замикання.

Рятувальник в черговий раз закликають громадян обережніше поводитись із вогнем та дотримуватись правил безпеки при користуванні приладами пічного опалення та електроприладами.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации