Чи стане Чернігів кращим за 522 мільйони?

13:40, 18 листопада 2016

В Чернигове
Чернигов

Наступного року Чернігів обіцяють зробити комфортнішим на майже 523 мільйони

Зазначений проект програми був ухвалений представниками виконкому Чернігівської міськради. Його реалізація розрахована на чотири роки і передбачає фінансування у розмірі  1, 692 мрд грн. Із цієї суми на 2017 передбачено 522,6 млн. грн.

Згідно Програми, у місті має підвищитись якісний рівень комунальних послуг. Зокрема, увагу приділять вулично-дорожній мережі міста: запланований ремонт доріг та тротуарів має проводитись із посиленням конструкцій та забезпеченням водовідведення. Усі шляхи вуличної мережі планують паспортизувати із зазначенням балансової вартості. Приділять увагу й освітленню Чернігова.

Крім того, програма націлена на підвищення комфортного та безпечного проживання приватного сектору. Продовжуватимуть реалізувати проекти озеленення, триватимуть роботи, направленні на зменшення кількості тварин-безхатченків.

Благоустрій чекає і на зупинки міського транспорту.

Начальник Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц наголосив на тому, що ЖКГ міста перебуває у скрутному становищі і є потреба в оновлення основних фондів та обладнання.

Наразі Управління виконує 24 Програми, спрямованих на вирішення проблем сфери житлово-комунального господарства Чернігова. Ухвалений проект нової Програми об’єднав 12 інших у галузі ЖКГ.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации