Кількість ДТП на Чернігівщині збільшується

11:00, 18 листопада 2016

Общество
андрей вовк

Цього року в області сталося на 154 ДТП більше, ніж минулого.

З 14 по 20 листопада оголошено Всеукраїнський тиждень безпеки руху. У зв’язку з цим на Чернігівщині проведуть ряд превентивних заходів. Зокрема, це будуть просвітнє спілкування поліцейських зі школярами про правила безпеки на дорозі. Також співробітники ДПС та Управління превентивної діяльності разом з представниками влади проведуть моніторинг дорожньо-шляхової мережі міста, щоб виділи проблемні ділянки. Крім того, звернуть увагу на освітлення вулиць у зв’язку із зимовим періодом, коли темніти починає раніше. Про це розповів Андрій Вовк, заступник командира роти ДПС ГУНП В Чернігівській області.

Крім того, він зазначив, що два десятки співробітників ДПС поїхали служити до районів з метою профілактичних дій щодо керування у стані алкогольного сп’яніння. Наразі вони зафіксували 739 випадків порушення правил дорожнього руху, серед яких 85 вчинених у нетверезому стані.

У свою чергу, Патрульна поліція Чернігова до Тижня безпеки дорожнього руху запустила конкурс на кращий плакат та гасло присвячені заходу. А також оголосила акцію «Здай кров – врятуй життя», де закликає усіх небайдужих здати кров для осіб, які постраждали у ДТП.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации