Корюківську райлікарню визнали доброзичливою до дитини

14:50, 16 листопада 2016

Общество
ребенок

Корюківську райлікарню визнали доброзичливою до дитини

На минулому тижні успішно проведена оцінка Корюківської ЦРЛ на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».   Про це Високому Валу повідомили в управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА.  

Оцінка закладу відбулась за участю керівника регіонального центру розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини», національного експерта, зав. жіночої консультації пологового будинку ЧМР Олени Трикашної, головного позаштатного спеціаліста з неонатології Управління охорони здоров’я, національного експерта, завідувачки відділення новонароджених пологового будинку Чернігівської міської ради Людмили Дудко.   З 2004 року в закладах системи охорони здоров’я матері і дитини України широко впроваджується Розширена Ініціатива ВООЗ/ЮНІСЕФ.  

«Лікарня, доброзичлива до дитини», яка передбачає підтримку грудного вигодовування не лише в акушерських стаціонарах, а і на етапах первинної ланки охорони здоров’я (жіноча консультація, дитяча поліклініка) та у дитячих стаціонарах, а також впровадження сучасних перинатальних технологій в родопомічних закладах.        

У Корюківській ЦРЛ успішно впроваджена програма грудного вигодовування в акушерському стаціонарі, в жіночій консультації, дитячому стаціонарі. У лікарні матері перебувають разом з дитиною в спільній палаті, практикують пологи в присутності чоловіка, малюка прикладають до грудей, керуючись його потребами.    

Нагадаємо, у Корюківській ЦРЛ проходить реконструкція. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации