Гаряча вода лише увечері: в Ніжині ухвалили графік подачі гарячої води

12:10, 04 листопада 2016

В Чернигове

За минулий рік підприємство отримало 7,4 млн грн. прибутку. За перші чотири місяці поточного року – 6,2 млн грн., тобто 1,7 млн грн. за місяць.

Проте, за словами Володимира Школьного, подальше виконання зобов’язань підприємства, які були ухвалені на початок опалювального сезону, може бути неможливим через продовження виконання послуг у тому ж об’ємі. Адже фінансово-економічний стан наразі цьому не сприяє.

Тому ТОВ «Ніжинтепломережі» пропонує три шляхи вирішення проблеми. Перший – подання гарячої води цілий тиждень, але з 17:00 до 22:00 (можливий варіант до 23:00). При цьому збитки вдасться зменшити орієнтовна на 0,6-0,65 млн грн. щомісяця.

Другий – постачання гарячої води лише у суботу на неділю з 6:00 до 22:00. Такий шлях зменшить збитки на 0,4 – 0,45 млн грн. щомісяця. Проте призведе до появи брудної води перед початком подання, збільшенню споживання теплової та електричної енергії (адже систему потрібно захистити від розмерзання за температури нижче 0 градусів). Більш того, цілодобове опалення ванних кімнат припиниться.

Є третій варіант графіку. Повна відмова від надання послуги гарячого водопостачання до моменту відновлення платоспроможності споживачів.

Виконком обрав перший шлях, як найбільш оптимальний. При такому графіку постачання води вдасться уникнути «завоздушення» системи, адже циркуляція води фактично не припинятиметься.

Таким чином, у Ніжині гаряча вода буде з 17:00 до 23:00. При цьому споживачі, які не мають лі лічильників гарячої води, будуть сплачувати відповідно до коефіцієнту пропорційного часу водопостачання (нижчий одиниці).

Підбивати підсумки обраного графіку будуть на наступному засіданні виконкому Ніжинської міської ради.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации