Голова громадської ради при МВС налагоджує діалог з мешканцями Чернігівщини

11:00, 02 листопада 2016

Общество

Ідеться про налагодження комунікації громадян з представниками підрозділів Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Сервісного центру МВС, Громадської ради при МВС шляхом створення робочих груп.

Головним завданням таких громадських рад буде робота з нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність структур, координованих МВС.

Володимир Мартиненко зазначив, що наразі Кабінет Міністрів не передбачає створення таких рад в обласних управліннях структур. Натомість, вони функціонують при місцевих ОДА. Однак кількість членів обмежена – 35 осіб, тож на думку Мартиненка відомство представлено не досить повно.

Тепер до складу робочої групи заохочують долучатися максимальну кількість свідомих та адекватних громадян. За словами Мартиненка, головне – готовність багато та безкоштовно працювати.

Щоб долучитися до громадської ради необхідно надіслати листа на адресу gromrada@mvs.gov.ua з поміткою регіону (Чернігівська область). У відповідь надійде анкета, до якої потім необхідно долучити мотиваційний листлист.

«Чернігівщина.
Дуже гострі питання. Активна громадськість. Є над чим працювати і що корегувати. 
Разом ми точно досягнемо результату»,–

так свій візит прокоментував Володимир Мартиненко на своїй сторінці у Facebook.
UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации