Через брак хорошої роботи на Чернігівщині учасники АТО вступають на службу за контрактом

15:35, 07 октября 2016

 Общество Армия

Пролежавши рік чи навіть два в окопах, військові зрештою повертаються до своїх родин, але окрім моральної реабілітації потребують ще й економічної. Втім, знайти роботу на «мирній території» їм не так то й легко. Лише 3% вакансій в області пропонують заробітну платню, що трохи перевищує середню по регіону. Саме тому частина військових вимушена вступати на службу за контрактом.

Про це йшла мова вчора, 6 жовтня, на засіданні координаційного комітету сприяння зайнятості населення у приміщенні Чернігівської ОДА.

За перші десять місяців на обліку обласного центру зайнятості перебувало 1150 демобілізованих військовослужбовців/учасників АТО. За цей час центру вдалося влаштувати 226 чоловіків, ще 56 – направити на профнавчання, 55 демобілізованих стали підписали контракт зі збройними силами, ще 146 – отримали тимчасову роботу.

Розповів заступник директора обласного центру зайнятості М. Торжевський.

Ті, кому центр зайнятості не зміг знайти підходящої роботи, мали можливість отримати одноразову виплату по безробіттю для започаткування власної справи. У минулому році цією можливістю скористувалося 56 учасників АТО, а цьогоріч – лише 19 чоловік.

Законодавець також подбав й про те, щоб роботодавці були зацікавлені брати на роботу саме учасників АТО. Саме тому вже деякий час в Україні роботодавці мають право отримувати гарантовану щомісячну компенсацію єдиного внеску, якщо працевлаштують до себе учасника АТО на строк не менше двох років.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации