Абітурієнти Чернігівської області переважно обирають неактуальні професії

14:50, 07 октября 2016

Общество

Сьогоднішнє покоління абітурієнтів під час вибору професії орієнтується на застарілі поняття так званого «престижу професії». Таким чином, багато перспективної молоді навчається на менеджерів, банкірів та юристів, а по звершенню університетів їм доводиться чекати на «лаві запасних», адже сьогодні в країні наявний лише дефіцит робочих спеціалістів.

Саме це є основним корінням дисбалансу напрямів професійної підготовки та потреб економіки, розповіла директор обласного центру зайнятості Л. Падалка під час засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, що відбувся 6 жовтня у стінах ОДА.

Падалка переконана, що українці втратили традиційну професійну орієнтацію, яка раніше мала чітку структуру та супроводжувала особу з самого садочка й до початку роботи в дорослому колективі.

Абітурієнти обирають спеціальності «білих комірців», хоча на 19 тис вакансій обласного центру зайнятості 57% роботодавців шукали саме «працівників з інструментом». При цьому 16% вакансій взагалі не потребувало спеціальної підготовки та лише чверть вакансій вимагала від потенційного працівника вищої освіти. Така динаміка спостерігається вже 10-ть років.

Обласний центр зайнятості вже робить деякі прогнози: з часом більшість робочих спеціалістів вийде на пенсію, а молодь, у свою чергу, не зможе заповнити ці вакансії (через брак досвіду та ймовірно бажання).

Тому органи служб зайнятості мають планувати свою подальшу роботу на основі чіткого прогнозу соціально-економічного розвитку. Зокрема над кількістю нових робочих місць та перспективною потребою в кадрах у розрізі професій та спеціальностей.

Так, державна служба зайнятості вже працює над Концепцією розвитку професійного навчання безробітних. Спеціальності для навчання будуть обиратися в рамках співпраці органів місцевої влади та роботодавців.

Таким чином вони збираються зберегти трудовий потенціал Чернігівської області. Хоча проблеми існують не лише через дисбаланс між попитом та пропозицією, а й через кризові демографічні та міграційні процеси.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации