Компанія «Чернігівгаз» продовжує встановлення лічильників газу

12:40, 07 октября 2016

В Чернигове

Вчора, 6 жовтня, в нашому місті відбувся брифінг голови правління ПАТ «Чернігівгаз» Алли Ярової. Даний брифінг був присвячений встановленню загальнобудинкових лічильників газу в чернігівських багатоповерхівках.

Нещодавно в нашій державі був прийнятий закон, згідно яким з 1 січня 2018 року буде заборонено споживати газ в Україні без вузла обліку. Крім того, згідно постанови Кабінету Міністрів України кошти на встановлення індивідуальних газових лічильників в будинках, де використовуються лише газові плити, не передбачені в бюджеті. Таким чином, альтернативи встановленню лічильників обліку газу на весь дім – немає.

заявила Алла Ярова.

 

Вона також додала, що встановлюючи лічильники у будинках, «Чернігівгаз» в жодному разі не порушує права споживачів. Нарахування по будинковим приладам будуть здійснюватися відповідно спеціального положення, яке було затверджено Кабінетом Міністрів України.

Показання лічильника щомісяця в автоматичному режимі буде надходити в газорозподільну компанію. Дані за індивідуальними лічильниками віднімаються від показань загальнобудинкового. А решту палива буде рівномірно розподілено на кожного зареєстрованого мешканця будинок.

заявив комерційний директор ПАТ «Чернігівгаз» Сергій Савченко.

Компанія «Чернігівгаз» продовжує встановлення загальнобудинкових лічильників газу. До кінця поточного року планується встановити 621 вузол обліку, на це компанія виділила понад 19 млн грн. Наданий час компанія вже встановила лічильники у 148 будинках міста.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации