У Чернігові завершилося голосування за проекти бюджету участі

За попередніми підрахунками участь у голосуванні взяло близько 10-ти тисяч чернігівців. Найближчими днями розпочнеться процес підрахунку голосів, який триватиме близько тижня.
Про це повідомляє заступник начальника відділу звернень громадян Чернігівської міської ради Ірина Брусильцева, - інформує прес-служба відомства.
За її словами, на виборчі дільниці приходило чимало молоді: одні одразу знали за що голосувати, інші – визначалися на місці. Цікаво, що деякі дільниці навіть зіткнулися з нестачею бюлетенів для голосування. Брусильцева запевняє, що бюлетені на дільниці підвозили додатково.
Цікаво, що категорія «Поточні видати» потребує невеликих грошей, тому більшість з них може отримати кошти з бюджету. Натомість категорія «капітальні видатки» переважно потребує значних грошових ресурсів, тож реалізувати свої задуми пощастить далеко не усім.
Цікаво також й те, що в чернігівській школі №33 батькам пропонують вкотре фінансувати ремонт класу (близько 300 грн з родини), а ще й у так званий «фонд школи» здавати по 180 гривень, бо, мовляв, школа бере участь у Бюджеті участі.
Питаю, а чому директор не звертається до управління освіти з питанням купівлі лінолеуму та іншими потребами?! Відповідь мене вбила: «Так сказали, що наша школа бере участь у «Бюджеті участі», так нічого в управлінні освіти прохати не можна». Я увійшла в ступор. Кажу - це різні бюджети та прохати необхідно. Спілкуючись з іншими керівниками навчальних закладів, знаю, що управління освіти задовольняє всі заявки! У мене питання до Василя Олексійовича (питання до начальника управління освіти Василя Білогури – авт.): скільки часу деякі керівники навчальних закладів будуть вводити в оману батьків та здирати гроші на те, що може профінансувати управління освіти?
Написала на своїй сторінці громадська активістка Вікторія Піскун.
Нагадаємо, що правила участі шкіл у бюджеті участі не є перепоною на шляху до отримання планового фінансування на витрати навчального закладу.
Теги:
Читайте также
