BlaBlaCar вводить комісію за користування платформою, тепер чернігівці платитимуть більше

17:35, 30 сентября 2016

Общество

Вже за кілька місяців чернігівцям доведеться сплачувати за проїзд до столиці чи іншого міста на 20% більше, якщо вони користуватимуться сервісом BlaBlaCar.

Втім, за словами менеджера з комунікацій та піару BlaBlaCar в Україні Юлії Крупенко, вартість проїзду все одно буде меншою, ніж якщо громадяни купуватимуть квитки в офіційних перевізників.

Вона також переконує, що західноєвропейські країни вже перейшли на процес монетизації платформи BlaBlaCar. Завдяки цим коштам адміністрація зможе покращувати безпеку та ефективність сервісу.

Сьогодні компанія вже проводить переговори з деякими компаніями, які можуть створити систему верифікації користувачів сайту. Ймовірно, ідентифікація буде здійснюватися завдяки платіжним системам, що вже скоро з’являться на сайті.

Нагадаємо, що платформа BlaBlaCar з’явилася ще у 2014-му році, лише за рік на ній зареєструвалося 10 млн користувачів. Українці також вподобали цей ресурс. Наприклад, якщо вартість проїзду в маршрутному таксі «Чернігів-Київ» коштує 80 грн, то за допомогою «Блаблакару» можна знайти собі попутника, що довезе чернігівця за 60-70 грн. Вартість проїзду залежить від автомобіля та від того, чи забиратиме водій пасажира біля будинку.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации