У Чернігівській області зловмисники продовжують рубати ліс

15:15, 30 сентября 2016

Общество
Под Нежином задержали два «зила» с незаконным лесом

Под Нежином задержали два «зила» с незаконным лесом

Цього разу на Ніжинщині чоловіки загрузили декілька автомобілів «ЗІЛ» колодами ясеня та навіть дуба, і планували вивезти деревину в невідомому напрямку. Втім, вони потрапили на очі місцевим жителям, які звернулися до правоохоронців.

Останні разом з представниками екологічної інспекції та лісничим Ніжинського райагролісництва одразу виїхали на зазначену ділянку, що поблизу Вертіївки.

Водії «ЗІЛу» надати документів на рубку ліса надати не змогли, тож автомобіль порушників правоохоронцям довелося забрали на штраф-майданчик, - повідомляє прес-служба Національної поліції в Чернігівській області.

Нині інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). Дії чоловіків караються штрафом до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арештом на шість місяців або обмеженням волі до 3-х років. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у серпні в Менському районі також було викрито факт незаконної вирубки лісу лісничими, які, навпаки, мали б захищати дерева. При чому лісничий мав здійснити вибіркову санітарну вирубку лісу (170 дерев, якім понад 115 років), що було пошкоджено у наслідок буревію. Втім, посадова особа дала старт рубці 360 дерев, які не мали відповідного клеймування та не були взяті на облік. Надавши збитків лісництву на суму понад 1,5 млн грн.

Питання незаконної рубки дерев нині перебуває на слуху, а головний прокурор області Володимир Комашко, що відносно нещодавно на посаді, пообіцяв підняти навіть усі старі справи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации