Став відомий переможець тендеру на харчування учнів-початківців у Чернігові

12:15, 28 сентября 2016

 Экономика В Чернигове

Ним виявилося комунальне підприємство «Шкільне», яке вже багато років обслуговує навчальні заклади. Саме воно й перемогло у тендері, що відбувся 2 вересня.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Так, з 20 вересня повноцінне харчування коштом міського бюджету для початківців міста знову відновленою. 19 вересня з КП «Шкільне» та з управлінням освіти уклали відповідний договір.

Процедура затягнулася через правила проведення тендеру, адже укласти договір з переможцем можна не раніше, ніж на 11-й день після його проголошення. Тож батьків дітей заздалегідь попереджали, що повноцінне харчування дітей розпочалося ближче до кінця вересня.

Але голодним дітям пояснювати процедуру закупівель ні до чого, тож директор КП «Шкільне» запропонував свій план,  що передбачав харчування учнів 1-4-х класів за прощенною схемою. Він навіть підготував це «скромне» меню коштом батьків та запропонував виконком міської ради підтримати ідею.

Але відтепер діти молодших класів матимуть повноцінне гаряче харчування, для цього міська рада сплачує 12 грн, а батьки дітей – 4 грн. Разом із тим передбачається й пільгове харчування дітей.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации