Працівники Ніжинського заводу інженерного озброєння отримали зарплатню завдяки прокуратурі

13:05, 23 сентября 2016

Экономика

Прокуратура Чернігівської області посприяла, щоб працівникам державного підприємства «Ніжинський завод інженерного озброєння» було виплачено заборгованість по заробітній платі, яка сягала вже 1-го мільйону гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Справу розглядав Київський господарський суд, де рішення було прийнято на користь державних підприємств «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» та «Укроборонпром». Тож Міноборони мало погасити наявну заборгованість перед працівниками.

Передбачалося, що ці кошти мали б надійти на рахунки ніжинського підприємства у рамках договору,  який передбачав ремонт машин. Наразі рішення суду виконано – працівники отримують свою заробітну плату.

Втім, передісторія цього рішення також доволі цікава: коли ще у жовтні минулого року чернігівська прокуратура подала позов до київського суду, то спочатку отримала відмову у розгляді справи.

Суд першої інстанції вважав, що прокурор не має права представляти інтереси державних компаній. Тому прокуратура звернулася до Київського апеляційного господарського суду, останній скасував рішення першого, тож господарський суд Києва все одно був вимушений розглянути справу по суті.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации