У Чернігівській області завершують ремонт автошляхів

16:30, 21 сентября 2016

Экономика

Цього року було виділено 174 млн гривень на поточний ремонт доріг в Чернігівській області. Гроші мали бути розділеними на шість об’єктів, чотири з яких вже відремонтовані.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг Чернігівської області Володимир Гузема.

Вже відремонтована частина дороги Р-68 на ділянці від Талалаївки (Ніжинський район) до Ічні. Одразу після отримання додаткового фінансування дорожники обіцяють оновити й другу частину цієї дороги – від Ічні до Тростянця.

Ще тривають роботи у Новгород-Сіверському районі та на ділянці М-01. Щодо останнього відрізку дороги, то там дорожники обіцяють залучити технологію «гарячого реміксу», яка дозволяє проводити роботи й під час пониження температури. Дорога буде відремонтована вже до початку жовтня.

У наступному році, - планує Гузема, - потрібно буде відремонтувати дорогу Р-67 Чернігів-Прилуки-Пирятин, яку побудували ще у 1960-х роках.

Разом із цим він розповів про підготовку Служби автомобільних доріг Чернігівської області до зими: заготовлено понад 70% ґрунту та понад 40% солі від запланованої кількості, відремонтовано 80% техніки, триває закупка акумуляторів тощо.

Сюжет: Сівер Центр

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации