У Чернігівському онкодиспансері може з’явитися онлайн-запис на консультацію?!

17:00, 20 сентября 2016

Общество

Передбачається, що програма для онлайн-запису пацієнтів «Поліклініка» буде допрацьована до кінця року. Розробляють її на базі Чернігівського національного технологічного університету. Перші випробовування вже пройшли.

Про це розказав головний лікар Чернігівського онкологічного диспансеру Валерій Зуб.

Для того, щоб запровадити онлайн-запис у медичному закладі довелося створити комп’ютерну мережу по всій будівлі, придбати додаткове технічне оснащення для реєстратури. Тож тепер пацієнті з Чернігова та області зможуть записатися особисто, телефоном та завдяки інтернету.

Нагадаємо, що стосовно онлайн-запису чи хоча б запису за телефоном до чернігівських лікарів точиться чимало розмов. Містяни навіть створювали петиції та збирали необхідну кількість голосів, мовляв, не зручно о шостій ранку приходити за «талончиком» до поліклінічної реєстратури, а виявляється, що вони вже закінчилися.

У відповідь на це профільні управління зазвичай відповідають, що практика запису телефоном вже давно існує, а от записатися до лікаря складно через брак спеціалістів, які не у змозі прийняти бажану кількість пацієнтів.

До речі, за словами Зуба, онкодиспансер на добу приймає близько чотирьох сотень пацієнтів, у той час як він розрахований на трохи більше ніж сотню.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации