Чернігівщина сплатила 160 мільйонів військового збору

11:45, 21 января 2016

Экономика
Податковий збір

Податковий збір

Завдяки відрахуванням із заробітних плат у 2015 році чернігівці допомогли військовослужбовцям на майже 163 мільйони гривень., а у 2014 – лише на 43 мільйони.

Про це повідомляє заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова.

Це зумовлено тим, що кількість податкових агентів, що сплатили військовий збір, зросла з 13 до 15 тис. Найбільше сплатили податкові агенти з Чернігова, Прилук, Ніжина, Козельця, Бахмачу та Варви.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено у серпні 2014 року та складає 1,5% від доходів громадян. Цей податок став додатковим джерелом фінансування військових дій на Донбасі та вважається тимчасовим. У 2015 його сплачувати вже не планувалося, проте в уряді йшла мова про пролонгацію.

Навколо нього точилося безліч дискусій та неточностей. Наприклад, довго не могли зрозуміти чи вираховується податок з лікарняного, але зрештою податківці сказали, що враховується. Адже оподаткуванню підлягає навіть виграш у лотерею.

Нагадаємо, що військовий податок також був запроваджений і під час Другої світової війни. Тоді його сплачували все повнолітнє населення Радянського союзу. Виключенням стали військовослужбовці та пенсіонери, які не мали інших доходів. В Україні, військовий збір на початку сплачували навіть військові.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации