Чернігівська прокуратура пригадала закриту справу щодо побиття журналіста та відновила її

22:35, 16 сентября 2016

 Общество В Чернигове

Сьогодні ввечері чернігівський журналіст Владислав Савенок написав на своїй сторінці у Facebook, що він лише нещодавно дізнався, що прокуратура закрила праву стосовно перешкоджання його журналістській діяльності, хоча закрили її вже давно.

За годину ця інформація була опублікована вже у місцевій пресі. Журналісти  пригадали, як у листопаді охорона кандидата на посаду міського голови Чернігова Владислава Атрошенка витурила з приміщення міської філармонії журналіста та зламала йому руку.

Разом із тим чоловік, який керував процесом під час побиття журналіста - Віталій Хрустицький – нині обіймає посаду заступника керівника комунального підприємства «Паркування і ринок» та пропонує створити у Чернігові так звану «Муніципальну поліцію».

Одразу після публікації цієї інформації у місцевій пресі, прокуратура дала свій коментар.

За результатами досудового розслідування 20 травня слідчим Чернігівського відділу національної поліції в Чернігівській області кримінальне провадження закрито у зв’язку із відсутністю складу кримінального правопорушення на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України. Водночас, за наслідками перевірки законності і обґрунтованості прийнятого рішення прокуратурою області постанову про закриття кримінального провадження у зв’язку із неповнотою  слідства скасовано та організовано подальше розслідування. Його хід взято на контроль.

Йдеться на сайті Чернігівської прокуратури.

Нагадаємо, що 7 листопада Владислав Савенок подав заяву до прокуратури. Відомості про вчинення кримінального правопорушення – перешкоджання журналістській діяльності – було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Втім справу закрити, а журналіста не попередили.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации