З 16 по 19 вересня в Чернігові буде обмежено рух транспорту. Схеми об’їзду

14:00, 15 сентября 2016

В Чернигове
У Чернігові планується перекриття руху автомобільного транспорту

У Чернігові планується перекриття руху автомобільного транспорту

З п’ятниці до понеділка в Чернігові будуть тривати дорожні ремонтні роботи, тож частина дороги на відрізку між вул. Шевченка та ділянки від вул. Молодчого до вул. Рокосовського буде перекрита. Громадський транспорт матиме деякі зміни у своєму русі.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Зокрема, тимчасово діятимуть наступні зміни в русі громадського транспорту:

  • 16 та 19 вересня: тролейбусні маршрути не зможуть дотримуватися графіку, бо він корелюватиметься у залежності від швидкості ремонтних робіт;
  • 17-18 вересня: буде тимчасово зупинено рух тролейбусів на маршрутах №1 та №8. Чернігівці, які зазвичай користуються тролейбусом №1, можуть тимчасово пересісти до автобуса №38;
  • 17 вересня: тролейбусний маршрут №10 буде не буде працювати з 9:00 до 15:00;

У ці дні всі автобуси, що згідно зі свою схемою руху мають проїжджати через вул. Шевченко, здійснюватимуть об’їзд через вул. Полуботка, пр. Перемоги, вул. Рокосовського до вул. Захисників України, а далі – за звичним маршрутом. Маються на увазі наступні автобусні маршрути: №16, №17, №27, №30, №31, №36, №38, №39, №42 та №44.

Автобусні маршрути № 14, №16, №17, №26, №32, №38 та №46 вимушені об’їжджати ремонтну ділянку через перехрестя вул. Шевченка та Рокосовського по вул. Захисників України, вул. Кільцевій, вул. Шевченка, далі – за звичним маршрутом.

Зауважимо, що чернігівці, які проживають чи працюють біля Красного мосту, матимуть зупинку «На вимогу» на розі вулиць Шевченка та вул. Міхнюка.

Автобусний маршрут №7 курсуватиме через вул. Полуботка та вул. Міхнюка; маршрут №15 буде розвертатися перед вул. Шевченка та відправлятиметься від зупинки «Вул. Молодчого» (заїзд на вул. Савчука не передбачається).

Отже, водіям у ці дні теж доведеться скорегувати свої звичні маршрути. Для цього зверніть увагу на схеми об'їзду, що прикріплені в альбомі.

Нагадаємо, що ремонтні роботи здійснює київський підрядчик «Гаріліт», який виграв тендер на ремонт доріг у Чернігові. Згідно з планом, ремонтні роботи на частині вул. Шевченка, від перехрестя вул. Молодчого та вул. Рокосовського мають завершитися до кінця осені. Спочатку на цій ділянці було замінено бордюри, тепер тривають роботи безпосередньо з дорожнім покриттям. На реалізацію задуму Чернігівська міська рада виділила близько 14 млн грн.

схема проїзду чернігів
схема проїзду чернігів
схема проїзду чернігів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации