У Чернігові за неправдиві дані в декларації забудовника оштрафували на понад 130 тисяч гривень

14:20, 14 сентября 2016

Экономика

Один із забудовників вирішив розпочати будівництво із певними порушеннями, але йому завадило управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції, яке скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт.

Втім, цим інспекція не обмежилася та водночас наклала штраф розміром у 130,5 тис грн на замовника будівництва – ТОВ «Проспект-сервіс».

Такі негаразди на плечі замовника та забудовника звалилися через те, що вони порушили містобудівне законодавство під час роботи в приміщенні по пр. Перемоги, 89.

Замовник планував реконструювати нежитлові приміщення підвалу під спортивно-оздоровчий комплекс та адміністративні приміщення. Для цього він вирішив облаштувати декілька додаткових входи, але на земельній ділянці загального користування, що йому не належить. А у декларації будівництва зазначив, що потреби у зазначенні інформації про цю ділянку немає.

Тож архітектурно-будівельна інспекція трактувала такі дії замовника ТОВ «Проспект-сервіс»як «самочинне будівництво». І це вже третій у цьому році випадок, коли замовники будівництва надають неправдиву інформацію про об’єкт будівництва.

Нагадаємо, що протягом першого півріччя 2016 року містобудівне законодавство в Чернігові було порушено понад 130 разів, а порушники отримала штрафів на загальну суму близько 5 млн грн. Порушники переважно починають будівництво до того моменту, поки отримують документи на зведення IV-V категорії. Втім, того року протягом січня-червня було виявлено всього 92 порушення, а винуватців оштрафовано на 500 тис грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации