У Чернігові хочуть надати статус «Кордівці», але інформації щодо урочища обмаль

11:35, 14 сентября 2016

 Общество В Чернигове

Приблизна територія урочища «Кордівка», що розташована у заплавній зоні річки Десна, сягає 478 га, половина з яких зелені насадження. Тож з метою її збереження в Чернігові створено робочу групу з посадовців, екологів та місцевих активістів, які мають вирішити подальшу долю лісопарку.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної ради.

Ймовірно «Кордівка» отримає статус природно-заповідного фонду. Громадські активісти вбачають за доцільне додати до «Кордівки» приставку рекреаційно-ландшафтний парк. Втім, перша проблема, що постала перед робочою групою, неповна інформація щодо реєстру власників і користувачів землі у цій місцині. Зрештою, який би статус не отримав лісопарк, члени робочої групи поділяють спільну думку: територія «Кордівки» має бути збережена.

Нещодавно було також здійснено громадську експертизу детального плану «Кордівки», що датується початком 2000-х років. Він містить чимало неточностей та помилок, тож робота над цим питанням, вочевидь, суттєво затягнеться.

Найцікавіше, що згідно з планом, «Кордівка» вважається місцем короткочасного, а не довготривалого відпочинку, а це суперечить вимогам державних будівельних норм.

Немає у плані й земельних ділянок, де вже не один рік столичні забудовники намагаються звести житлові будинки. Втім, питання забудови нещодавно вирішилося, адже вищий адмінісуд відхилив позов забудовника «Єврокон Полісся» на право зведення житлового будинку по вул. Савчука. Таким чином ці 8 га землі знову можна приєднати до майбутнього парку.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации