Чернігівець придбав автомобіль з «перебитими» номерами

15:25, 13 сентября 2016

Общество

Днями в Чернігівській області чоловік звернувся до Територіального Сервісного центру МВС, щоб перереєструвати автомобіль «Ford Transit», але фахівці центру виявили, що в автомобілі «перебито» номери.

Про це повідомила прес-служба Сервісного центру МВС в Чернігівській області.

Під час огляду номера в районі кузова працівники сервісного центру виявили сліди зварювальних та малярних робіт. Експертиза ці підозри підтвердила, адже номер дійсно було замінено. Про даний інцидент вже повідомлено поліцію.

Районний сервісний центр в Чернігівській області звертається до водіїв з проханням буди уважнішими під час купівлі автомобіля, адже без експертного дослідження водієві буде важко оцінити усі ризики, що пов’язані з ймовірною покупкою.

В Україні доволі поширені автомобільні злочини. Так, нещодавно на пункті пропуску «Сеньківка» чернігівець намагався виїхати закордон на автомобілі «CHRYSLER», але документи для перевірки він представив на «MERCEDES-BENZ». Втім, видати «Крайслер» за «Мерседес» спритнику так і не вдалося, бо йому завадили чернігівські митники.

Вони одразу перевірили автомобіль у базі даних та виявили, що «Мерседес» раніше виїхав за межі країни, але назад не повертався. В автомобілі було знайдено також й другий пакет документів, але вже на «Крайслер».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации