Джаз фестиваль в Чернігові розпочався на «Зеленій сцені»

23:25, 10 сентября 2016

Культура

Насолодитися джазовою музикою у рамках фестивалю Chernihiv Jazz Open можуть не лише ті чернігівці та гості міста, що придбали квитки на концерт ввечері, адже джазові вихідні розпочалися ще в обідній час на «Зеленій сцені».

У рамках першого дня фестивалю виступили наступні колективи: DJ Boochyaman, Jazzy Set, Orrganizmo Iliya Eresko Band (Київ), Cherkassy Jazz Quintet та Chernihiv Jazz Band.

Організатори фестивалю анонсували, що чернігівські музиканти підготували спеціальну програму, але заздалегіть не зазначали якою, мовляв, сюрприз. Але журналістам Інформаційного порталу ProCn вдалося поспілкуватися з цим колективом ще до початку їх виступу. І ось що ми дізналися:

Спеціально для того, щоб виступити на Chernihiv Jazz Open, ми зібрали команду однодумців серед чернігівських музикантів. Це виявилося непросто, але зрештою нам вдалося спланувати свою програму так, щоб здивувати поціновувачів джазу. Тим паче, що наша музика матиме нотки не лише джазу.

Розповів нашому журналісту учасник гурту Олег Богуш.

Він також додав, що попри те, що колектив був зібраний нещодавно, для джазового фестивалю, свою роботу вони планують продовжувати й надалі та готові брати участь й в інших фестивалях.

Зелена сцена розпочалася о 13:00 та завершилася о 17:00, але ще можна встигнути та насолодитися джазовою музикою безкоштовно у неділю, 11 вересня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации