Чернігівська «Десна» з розгромним рахунком проступилася «Колосу»

11:15, 10 сентября 2016

Вчора, 9 вересня, відбулися матчі 8-го туру чемпіонату України в Першій лізі. Чернігівська «Десна» грала в Харкові з футбольним клубом «Колос» з Ковалівки. Ще до початку зустрічі дана гра оцінювалась футбольними експертами як центральна, оскільки, між собою будуть грати команди які посідають 4-те та 5-те місце в турнірній таблиці.

Перший тайм краще розпочали номінальні гості. Вони провели першу конструктивну атаку і не давали шансів футболістам «Десни» зробити щось небезпечне біля воріт Василя Литвиненка. А на 26 хвилині ковалівці вийшли вперед. Гол забив Євген Морозко. Не встигли чернігівці отямитись як пропустили вдруге. Тому ж Морозку вдався супер удар з кутового який закінчився голом. Воротар «сіверян» Костянтин Махновський був безсилий відбити цей удар. У наступній атаці чернігівські футболісти могли відіграти один гол, але Євген Чепурненко пробив вище воріт.

В другому таймі «сіверяни» намагалися змінити ситуацію на полі, але їх атаки були прогнозовані для гостей. Більше того футболісти «Колоса» змогли ще збільшити свою перевагу. На 69-й хвилині удар Морозка Махновський зміг відбити, але після цього м’яч потрапив до Зуєвича той відзначився забитим голом. Після цього футболісти «Десни» зовсім зневірилися. В кінці зустрічі ще й і Вадим Мельник зрізав м'яч у свої ворота. Таким чином, матч закінчився розгромною поразкою «Десни» з рахунком 4:0.

Після цього туру «Колос» ділить з «Геліосом» 3-ю сходинку в таблиці, а «Десна» залишилася на 5-у місці. Наступний матч «Сіверяни» проведуть на виїзді 13 вересня з Краматорським «Авангардом».