Як покращити обороноздатність нашої держави обговорювали в Чернігові

17:10, 09 сентября 2016

Общество

Нещодавно в Чернігівській обласній раді відбулась спеціальна конференція, щодо модернізації української військової техніки та рівню безпеки наших громадян. Даний захід був організований Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України.

Головною метою даного зібрання стала оцінка стану справ в нашій країні. Учасники конференції оговорили основі проблеми які є на сьогоднішній день в оборонній сфері. В даній конференції взяв участь і заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко.

Всім давно відомо, що на Чернігівщині живуть професіонали оборонної справи, які займаються виготовленням комплектуючих виробів військового призначення. Наші підприємства вдало співпрацюють з Міністерством оборони України, Державним концерном «Укроборонпром» та іншими структурами в напрямку зміцнення обороноздатності України та відновлення промислового потенціалу Чернігова та області.

наголосив Сергій Сергієнко.

 

Він також додав, що підприємства Чернігівщини задіяні переважно в виробництві вузлів і комплектуючих для авіаційної та бронетанкової техніки.

Додамо, що програмою конференції також передбачена і робота у секціях.

Конференція обласна рада
Конференція обласна рада
Конференція обласна рада
Конференція обласна рада
Конференція обласна рада

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации