Керівництво «Чернігівводоканалу» стверджує, що вилучення документації співробітниками СБУ може призвести до надзвичайної ситуації в місті

16:20, 09 сентября 2016

В Чернигове
Керівництво «Чернігівводоканалу» пояснює обшук діями попередників

Керівництво «Чернігівводоканалу» пояснює обшук діями попередників

У середу, сьомого вересня поточного року, на підприємство «Чернігівводоканалу» завітали двоє представників прокуратури Чернігівської області, троє співробітників СБУ, працівник ДФІ та два військовослужбовці строкової служби частини Т-0500 (вони були понятими).

Співробітники СБУ хотіли виявити та вилучити документи, пов’язані з наданням кредитів КП «Чернігівводоканал» Міжнародним банком реконструкції та розвитку, та з розрахунком тарифів на водопостачання чернігівцям на 2014-2015 роки, а також електронну техніку.

Слідчий чернігівської прокуратури Шкільнюк О.М. розповів, що в обласній прокуратурі знаходиться кримінальне провадження №42016270000000308 від 25.08.2016 по факту зловживання службовим становищем, які скоїли посадові особи КП «Чернігівводоканалу» при отриманні субсидій, призначених, щоб погасити борг Міжнародному банку реконструкції та розвитку.

Дії співробітників «Чернігівводоканалу» спричинили негативні наслідки державі та у підозрі тих же співробітників в тому, що вони привласнили бюджетні кошти, які були призначені для того, щоб компенсувати різницю в тарифах.

Читайте також На «Чернігівводоканалі» СБУ провела обшук (оновлено)

У попередньому кримінальному провадженні по справі «Чернігівводоканалу» КП «Чернігівводоканал» завжди надавало слідчим оригінали документів, але цього разу слідчі не надали перелік документів, які вимагали від підприємства.

КП «Чернігівводоканал» стверджує, що ніяких боргів в нього немає, також вони не отримували жодних субсидій від Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Керівництво стверджує, що усі фінансові розрахунки відбувалися між КП та Мінфіном. Ніяких пояснень від слідчих співробітники не отримали.

Відео телеканалу "Дитинець"

В результаті обшуку слідчий Шкільнюк О.М. було вилучив до півсотні томів бухгалтерських документів без жодного їх опису, а також комп’ютер, який слідчий особисто визначив.

Керівники КП «Чернігівводоканалу» наголошують, що непрофесійні дії з боку правоохоронців можуть призвести до втрати первинних документів, або навіть фактичної зупинки виконання підприємством водопостачання чернігівцям.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации