До голосування в бюджеті участі Чернігова допущено понад 60 проектів

16:50, 08 сентября 2016

 Экономика В Чернигове

У Чернігівській міській раді обрали близько 60-ти проектів, які можна допускати до голосування в рамках бюджету участі, 14 було відхилено (вони не відповідали нормам Положення про громадській бюджет Чернігова). Кожен проект голосувався та обговорювався окремо.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Відбулася остання зустріч робочої групи щодо поданих проектів від мешканців Чернігова. 30% проектів все ж таки були відхилені - переважно це проекти бюджетних установ в підпорядкуванні управління освіти (школи, садочки), ідеї яких підпадають під міські програми фінансування і не відповідають такій нормі положення, як загальнодоступність. Тобто це в основному локальні проекти, які не мають нічого спільного з громадським бюджетом і якими легко маніпулювати.

Написала з цього приводу член робочої групи та депутат райради Тетяна Романова.

Два проекти було запропоновано об’єднати в один, а їх автори погодилися з пропозицією. Мова йде про сімейний табір вихідного дня для сімей учасників АТО та сімей з особливими потребами «Літо у долонях», а також «Сімейна риболовля».

Найближчим часом всі проекти мають з’явитися на офіційному сайті Чернігівської міської ради, запевняє прес-служба. Голосування триватиме з 15 до 30 вересня. Віддати свій голос за вподобаний проект можна буде у структурних підрозділах міської ради.

Нагадаємо, що для реалізації проектів чернігівців місцева рада виділила з 1%від міського бюджету, тобто близько 6,4 млн грн. Реалізація проектів передбачена вже у наступному році.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации