Чернігівська «Десна» перемагає на виїзді ФК «Тернопіль»

11:10, 05 сентября 2016

Вчора, 4 вересня, чернігівська «Десна» здобула легку перемогу над ФК «Тернопіль». В рамках сьомого туру чемпіонату України в першій лізі «Десна» завітала до головного аутсайдера чемпіонату. ФК «Тернопіль» в перших 6-ти матчах здобула лише одне залікове очко. І матчі проти «Десни» тернополяни відверто могли розраховувати лише на фортуну.

З перших хвилин матчу чернігівські футболісти взяли гру під свій контроль. Вони володіли частіше м’ячем і намагалися забити гол. Хоча перший небезпечний момент вдалося створити господарям. Святослав Шаповалов отримав м’яч біля штрафного майданчика і йому залишалося лише точно пробити по воротах з 10 метрів, але м’яч в найбільш відповідальний момент звалився з ноги. Потім гарну нагоду аби забити гол мав Денис Фаворов. Проте на його удар вдало зреагував воротар «Тернополю».

На 16-й хвилині зустрічі «Десна» вийшла вперед. Олександр Філіппов отримавши м’яч з ауту корпусом відтіснив захисника і точного пробив по воротах. Після голу «сіверяни» мали б збільшувати свою перевагу. Хороший момент, щоб забити гол мав Вадим Бовтрук, але воротар господарів обрав правильну позицію і небезпеку було ліквідовано. Після цього футболісти «Тернополя» прагнули відігратися, але окрім кількох флангових подач, які жодної небезпеки не носили, нічим особливим в атаці вони не запам’яталися. Натомість «сіверяни» під кінець першого тайму відзначились вдруге. І знову гол забив форвард «Десни» Олександр Філіппов. Він точним ударом з 22-х метрів поцілив точно в ціль.
Після перерви тренер господарів поля випустив кількох нових гравець. Але і вони не змогли змінити ситуацію на полі. Натомість чернігівці могли довести матч до розгромного рахунку. Гарні моменти були у Бовтрука, Чорноморця та все того ж Філіппова, але забитим голом вони не увінчалися.

Таким чином, «Десна» перемагає ФК «Тернопіль» з рахунком 2:0 і набирає 14 очок. Стільки ж очків має і команда «Колос» з Ковалівки. Обидві команди ділять між собою 4-те та 5-те місця відповідно. В наступному турі, який відбудеться 9 вересня, між собою зустрінуться саме ці дві команди – «Десна» та «Колос».