На Чернігівщині ув’язненим передають «романтичні наркотики»

12:45, 02 сентября 2016

Общество

«Передачки» для тих, хто перебуває в установах відбування покарань, з кожним разом дивують своєю винахідливістю: наркотики ховають у квіти та банки зі згущеним молоком.

Втім, співробітники установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області продовжують знаходжу вати та вилучати «цікавинки» із найнеочікуваніших продуктів.

Так, нещодавно до жіночої виправної колонії №44 у Чернігові прийшли «романтичні посилки»: всередині цукерок було знайдено кристалоподібну речовину білого кольору, яку друзі ув’язнених загорнули у целофан та фольгу. А от в пелюстках засушеної троянди – просочений коричневою речовиною медичний бинт.

Особам, що перебувають у Менській виправній колонії №91 надійшло декілька банок згущеного молока, в яких було виявлено згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження та порошок білого кольору.

У Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 на побачення до чоловіка жінка прийшла з пакунком, який містив порошок, ін’єкційний наркотик тощо.

Вилучені «подарунки» направлені на експертизу. Надалі будуть прийматися відповідні рішення згідно зі статтею 214 КПК України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации