Чернігівська команда «Справедливості» позначила приміщення, в якому працює

17:00, 31 августа 2016

 Общество Политика
рух наливайченко в чернігові

Банер на офісному приміщенні по вул. Шевченко, 42. Фото: Юлія Ковтун

Сьогодні на одному з чернігівських офісних приміщень з’явився великий банер із зображенням відомого політичного діяча – Валентина Наливайченка. Тож журналісти Інформаційного порталу ProCn вирішили поцікавитися у чернігівської частини команди Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» - так вони починають готуватися до виборів?!

За словами голови Руху «Справедливість» в Чернігівській області  Оксани Голубової, повісивши банер, вони хотіли показати місцевим жителям, у якому приміщенні «живе» їх команда.

Ми  хотіли б, щоб нас знали за добрі справи, які ми робимо для жителів Чернігова та області. Але чернігівці мають право знати і де розміщується команда «рятувальників».

З посмішкою прокоментувала цю подію Оксана Голубова.

Вона також додала, що найближчим часом також планується й встановлення освітлення банера.

Цікаво, що після того, як вони понад тиждень тому відновили барбекю-парк у Центральному парку культури і відпочинку та встановили там щит із запрошенням містян до відпочинку, хтось відкопав символіку «Справедливості» та вивіз у невідомому напрямку.

За словами Голубової, місце, де стояв щит, невідомі «активісти» вирівняли так неначе там раніше нічого і не стояло. Тож у чернігівської команди затаїлися сумніви, що можливо у місті хтось боїться «Справедливості»!?

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации