Чернігівські податківці обговорили з реалізаторами пального робочі питання

17:25, 29 августа 2016

Экономика

З цього року в Україні запроваджено деякі новації в процесі реєстрації акцизного податку в системі електронного адміністрування та реєстрації акцизних накладних, чинних ставок акцизного податку та об’єктів оподаткування.

Саме тому в Головному управлінні ДФС в Чернігівській області сьогодні реалізатори пального поспілкувалися з заступником начальника ГУ ДФС Олегом Шубою, - повідомляє прес-служба відомства.

У черговий раз податківці наголосили на тому, що з метою уникнення штрафів підприємці мають своєчасно реєструвати акцизні накладні та сплачувати податки.

Під час імпровізованого «круглого столу» мова йшла також й про правильне використання касових апаратів, а також про приведення у відповідність із законом документації на земельні ділянки, на яких розташовані АЗС.

Податківці також звернулися до реалізаторів пального з проханням сплачувати своїм працівникам прозору заробітну плату. Адже зарплата «у конвертах» завдає державі збитків.

Довідка. В Чернігівській області зареєстровано 105 реалізаторів пального, 60 з яких реалізує товар на автозаправних станціях (АЗС/АГЗС). Загалом в області налічується 185 АЗС та 16 автомобілів з реалізації газу. Лише в липні ці підприємства реалізували понад 11 млн літрів пального.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации