На Чернігівщині завершилися змагання «Я — патріот»

17:20, 29 августа 2016

Спорт

Нещодавно, в селищі Гончарівське відбувся патріотичний захід «Я – патріот». Старшокласники з всієї чернігівської області упродовж трьох днів змагалися між собою в армійській справі. Організатори наголошують, що головною метою такого заходу було показати молоді престижність військової служби.
Учасники турніру проживали у справжніх військових казармах, а також проходили теоретичні та практичні навчання із військової і тактичної підготовки. На думку командира військової частини В1688 Сергія Маленка такі заходи необхідні в наш час.

Я дякую Чернігівській обласній державній адміністрації за те, що вона допомогла провести такі збори на належному рівні. Учням тут подобається. Вони із задоволення беруть участь у всіх конкурсах та естафетах. Важливо, щоб відчуття патріотизму ми «прищеплювали» нашим дітям з дитинства.

додав Сергій Маленко.

Додамо, що в цьому турнірі перемогла команда Коропського району, друге місце посіли школярі з Борзнянщини, а третіми стали юнаки з Куликівського району. Всього в заході взяло участь близько двохсот школярів.

змагання «Я — патріот»
змагання «Я — патріот»
змагання «Я — патріот»
змагання «Я — патріот»
змагання «Я — патріот»
змагання «Я — патріот»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации