Роботодавці заборгували чернігівцям понад 15 мільйонів гривень

13:25, 29 августа 2016

Экономика

15,4 мільйона гривень – це загальна офіційна сума боргу роботодавців перед працівниками станом на початок серпня.

Про це повідомила в. о. начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Галина Мушенок.

У заборгованості винні 25-ть підприємств, серед яких лише 15 – економічно-активних (загальна сума боргу 7,3 млн грн), вісім підприємств припинили свою діяльність (2,2 млн грн), а ще декілька – взагалі збанкрутували (майже 6 млн грн боргу перед працівниками).

Втім, Мушенок запевняє, що Чернігівська обласна державна податкова інспекція разом з органами місцевого самоврядування здійснюють ряд заходів, що, мовляв, допомагають прискорити процес виплати заборгованості.

Так, нині вже виплачено близько 4,5 млн грн (бюджет отримав 617,2 тис грн податку на доходи фізичних осіб).

Разом із тим до сплати податку на доходи фізосіб залучено понад 400 підприємств (бюджет отримав понад 1,5 млн грн податку).

Податкова також намагається відслідковувати й трудові відносини роботодавців та працівників, які вони мають оформлювати згідно з законодавством та, відповідно, сплачувати податки. Для цього з початку року вже було здійснено понад сотню документальних перевірок підприємств, у результаті чого до бюджету додатково надійшло близько 225 тис грн податку.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации