Благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» оголосив конкурс грантових проектів

14:30, 25 августа 2016

Общество

Наглядовою радою благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» оголошено конкурс грантових проектів для жителів Городнянського району.

Метою конкурсу є сприяння для розвитку економіки та культури в регіоні. Всі пропозиції будуть приймати з 24.08.2016 по 10.09.2016. На конкурсі буде обрано декілька проектів.

Орієнтовний внесок благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» в 1 проект буде не більше десяти тисяч гривень.

Перший етап проекту провели у Городні 6 та 7 серпня. Учасники проекту обговорювали проблеми громадян, розробляли грантові проекти, обговорювали те, як фінансуються проектні заявки та як отримати гранти для розвитку.

Основні проблеми, які обговорювали присутні на форумі – це відсутні місця для проведення вільного часу молоддю, невелика кількість енергозберігаючих технологій, сміття та стан екології водоймах, занедбаний стадіон у Городні, а також вирішували, яким чином можливо покращити умови у підлітковому клубі «Сучасник», що знаходиться у Тупичеві.

Для вирішення проблем регіону потрібне залучення додаткових коштів.

«Майбутнє Чернігівщини» допомагає в об’єднанні та досягненні цілей громади, які направленні на покращення життя регіону.

Участь у конкурсі грантових проектів можуть взяти майже всі бажаючі:
• Громадяни, які проживають у Городнянському районі, яким виповнилось 16 років і в яких є паспорт з громадянством України
• Жителі, які хочуть бути підприємцями
• Фахівці, місцеві лідери, небайдужі громадяни, які хочуть покращити стан в регіоні

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати заявку письмово, або по електронній пошті. Адреса для заявок: м. Городня вул. Чернігівська, 4 кв. 31, або е-mail: gorodnyagroup@gmail.com.Телефони для довідок: 094-841-02-79; 610-279; (4645)2-13-95

Кожний бажаючий має право подати тільки одну пропозицію, чи проект.

Детальна інформація щодо заявок є на сайті future.cn.ua

Автор проекту має право, за бажанням зняти його з розгляду.

Встановлення підсумків голосування передбачає підрахунок голосів, відданих за кожну окрему, виставлену на голосування пропозицію. Рекомендованими до реалізації вважатимуться ті пропозиції (проекти), які набрали найбільшу кількість голосів, виносяться на розгляд Конкурсної комісії у Городнянському районі.

Пропозиції, які затвердить Конкурсна комісія, будуть фінансуватись з бюджету благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Такі конкурси будуть проводитись в різних районах області щорічно. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации