У кращому випадку чернігівські школярі отримають гаряче харчування в кінці вересня

09:30, 25 августа 2016

 Экономика В Чернигове

Якщо виконком Чернігівської міської ради погодить план директора КП «Шкільне» Андрія Тертилова, то школярі зможуть отримувати гаряче харчування вже з 1-го вересня. Про це він повідомив журналістам місцевої газети «Весть».

Зокрема, план полягає у наступному: КП «Шкільне» розробило приблизне меню для учнів початкових класів на перші декілька тижнів, допоки не відбудуться торги та не буде визначено переможця, який готуватиме школярів надалі. Але без погодження з відповідними структурами підприємство зробити це не зможе.

До того ж Тертилов пропонує годувати молодших школярів за батьківську плату, яка нині сягає 4-х гривень на день (загалом 60% харчування має сплачувати батьки, а 40% - місцевий бюджет). Але батьки мають право вирішити, чи доплачувати за харчування протягом цих кількох тижнів, чи ні. А коли Управління освіти вже зможе підписати договір з переможцем торгів, то діти отримають повноцінне харчування.

Сам тендер має відбутися 2-го вересня, але процедура передбачає, що переможець буде відомий ще через декілька днів, а укладати договір з ним можна лише на 11-й день після оголошення переможця. Тож, у найкращому випадку, чернігівські школярі отримають гарячі обіди приблизно 18-20 вересня. Але це за умови, що тендер відбудеться, а його учасники не матимуть зауважень до переможця.

Неприємна ситуація сталася саме з учнями молодших класів, частину харчування яких оплачує бюджет, а іншу частину – батьки. Адже харчування старшокласників повністю лежить на плечах батьків. Втім, за рішенням виконкому КП «Шкільне» може годувати й пільгову категорію дітей (1900 школярів та близько 600 дітей, які ходять на групу продовженого дня).

Нагадаємо, що директор КП «Шкільне» також спростив інформацію стосовно того, що підприємство не може брати участь у тендерних закупівлях, назвавши її «дешевою сенсацією».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации