В чернігівських школах з’являться шість додаткових інклюзивних класів

14:05, 23 августа 2016

 Общество В Чернигове

Передбачається, що класи для дітей з особливими потребами для учнів першого класу з’являться у школах №14, №18, №24 та №30, а для учнів 5 класу – у колах №5 та №24.

Про це на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Разом із тим у вересні в Чернігові планується відкриття ще однієї дошкільної інклюзивної групи на базі дитячого садочку №52, де виховуватимуть двох дітей з розладами аутизму.

Нагадаємо, що протягом двох попередніх років в Чернігові працювали 13-ть інклюзивних класів, де навчалася 21 дитина з особливими освітніми потребами, а також дві інклюзивні групи, де виховувалося троє дітей з особливими потребами. Раніше інклюзивна освіта була лише у школі №24.

Для запровадження саме такого виду освіти потрібно мати не лише спеціалізовану методичну освіту, а й підготовлених фахівців. До того ж школи потрібно оснащувати додатковими пандусами та ліфтами. Якщо не запроваджувати окремі класи для дітей з особливими потребами, то вони вимушені навчатися у звичайних колективах.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации