Ніжинський дитсадок, в якому діти хворіли на кишковий грип, вже не на карантині

18:45, 22 августа 2016

Общество

Шестеро дітей, які відвідували Ніжинський дитсадок №7 «Дзвіночок», хворіли на ротавірусну інфекцію, це підтвердили в лабораторії. Таку інфекцію ще називають кишковим грипом, який є гострим вірусним захворюванням.

У хворих можна спостерігати такі симптоми, як пронос, блювання, слабкість та підвищена температура. Дітей було направлено до інфекційного відділення Ніжинської міської лікарні, на даний час вони всі виписані. Дитсадок був на карантині впродовж майже двох тижнів, з 25 липня по 5 серпня, п’ятницю.

Заклад не був закритий, але нових дітей тимчасово до нього не приймали. У дитсадку було зроблено генеральне прибирання і використані різні деззасоби.

Медсестра ДНЗ №7 Ольга Василенко каже, що інфекція могла потрапити до дитсадка у будь-який спосіб. Влітку багато дітей бувають на морі, або на річці, це може бути однією з причин.

Натомість, , багато хто розповідає, що у ДНЗ№7 неналежним чином зберігалися продукти харчування, або інфекція була занесена персоналом. Джерелом зараження кишкового грипу є хвора людина.

За фактом отруєння дітей відкрили кримінальне провадження за статтею 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення).

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации